9.A Poslední zvonění

… humor prodlužuje život…

Poslední dny strávené ve škole byly pro nás náročné. Hledali jsme náměty, jak pobavit ostatní žáky i učitele naší školy. Plán se neustále měnil a doplňoval. Tanec, Prostřeno, Události, Rosnička, Vinnetou i reklamy - to vše stihl zaznamenat během dvou dnů náš televizní štáb s redaktorkou Glorií. A jak to všechno dopadlo? Nahlédněte do obrazové galerie a zasmějte se s námi.

Tak ahoj, uzavíráme naše „okénko třídy“ a loučíme se ………………………

                                                                             deváťáci se svou třídní učitelkou

Více z této kategorie: « 8.A Vzpomínka na výlet 9.A Praha »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání