Vítězství pro Kristinu

uvod1„Svět očima dětí“, je název výtvarné soutěže, při níž zaznamenala velký úspěch žákyně naší školy Kristina Hrabcová. Pod záštitou ministra Chovance ji vyhlásilo Ministerstvo vnitra a byla určena všem školám a školským zařízením v ČR. Malovalo se a kreslilo i na naší škole a právě Kristinina práce byla odeslána pro svoji výjimečnost do Prahy. Po oznámení, že byla úspěšná, se rozjela Kristina se svou vyučující výtvarné výchovy a kamarádkou Anetou na předávání cen. Celý akt byl doprovázen bohatým programem v parku Muzea Policie ČR.

A závěr? Úžas, potlesk a úspěch je to, co bylo Kristině při předávání cen dopřáno. Kristina Hrabcová vyhrála 1. místo. Svou prací „ I my se chceme smát, i my si chceme hrát“ zaujala ze všech nejvíce. Gratulujeme a do budoucna přejeme další výtvarné úspěchy.

Mgr. Marcela Stupavská

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání