Kurz bruslení

Na začátku letošního školního IMG 7504roku se mohli žáci 1. a 4. ročníků přihlásit do kurzu bruslení, který probíhá na zimním stadionu v Hodoníně a s jehož organizací nám pomohl pan Prchal. V průběhu deseti lekcí se žáci pod vedením zkušených trenérů mohou naučit základy bruslení, nebo mohou zlepšit své bruslařské dovednosti nenásilnou formou her a soutěží, při kterých jsou využívány různé pomůcky. Z reakcí dětí na konci jednotlivých lekcí je znát, že je tento způsob rozvíjení svých pohybových dovedností velmi baví.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání