Vítězství 8.A v jízdě na dračích lodích

V areálu Veslařského klubu Hodonín DSC1013se v pátek 24. června konal 2. ročník Školního poháru v jízdě na dračích lodích. Školní pohár pořádal Veslařský klub Hodonín ve spolupráci s Městským úřadem Hodonín. Bezpečnost všech účastníků zajišťovala Vodní záchranná služba se sídlem v Nových Mlýnech.

Žáci naší školy startovali v kategorii 1. stupně (třída V. A) i v kategorii 2. stupně (třída VIII. A) a obě posádky byly velmi úspěšné. Naši páťáci obsadili druhé místo za ZŠ Vančurova, třetí byla ZŠ Mírové náměstí.

Ve starší kategorii zajeli naši žáci výborně rozjížďku i semifinále (obě jízdy vyhráli) a stali se tak favority před finálovým závodem. Ve finále prokázala posádka našich osmáků velké odhodlání, bojovnost, kondici a šikovnost a podařilo se jí zvítězit před loděmi ZŠ Očovská, ZŠ Mírové náměstí, ZŠ Vančurova, ZŠ Holíč a ZŠ Mikulčice. Následná radost z dosaženého úspěchu byla veliká a zasloužená, protože letos všichni závodníci věnovali svůj volný čas i společnému tréninku. Od pořadatelů převzali za svoje vítězství velký pohár a medaile.

I přes velmi horké počasí, které ale k závodům dračích lodí patří, proběhla celá akce úspěšně ke spokojenosti všech účastníků. Všichni se již těší na další ročník.

Mgr. Stanislava Michnová

Média

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání