Filtrované položky podle data: pondělí, 22 leden 2018 - Základní škola Mutěnice

Kuřátka - Školky v pohybu

 

Konečně jsme se dočkali. Je tady pátek a my Kuřátka spolu se třídou Berušek jsme si opět "zadováděli" v tělocvičně v rámci projektu „Školky v pohybu“. Moc nás to všechny bavilo. Byli jsme šikovní a vůbec se nám nechtělo skončit. Už teď se těšíme na další cvičení v tělocvičně.

Číst dál...

Kuřátka - Naše tělo

V měsíci lednu si povídáme o našem těle a zdraví. Zopakovali jsme si spoustu věcí, které již víme, ale také jsme se dozvěděli hodně nových zajímavých informací. Víme, jaké máme smysly, při kterých činnostech je použijeme, kde najdeme který orgán a jak pečovat o své zdraví. Velmi nás zaujala hra se stetoskopem. Se zájmem jsme poslouchali tlukot svých srdíček. Překvapilo nás, že po krátké rozcvičce se rozeběhlo jak o závod. 

Číst dál...

Kuřátka - Zimní dovádění

Konečně nám napadl sníh. Nedalo se odolat, museli jsme toho využít a šli jsme se koulovat, bobovat a stavět sněhuláky. Máme jen jedno přání: "Kéž nám sníh dlouho vydrží!"

Číst dál...

IV. A Roboti

Ve čtvrtek jsme si zahráli na konstruktéry, navrhli a vyrobili jsme roboty. Neměli jsme sice odborné pracoviště ani materiály, ale i tak jsme si poradili. Jak se nám roboti povedli se můžete podívat ve fotogalerii.

Číst dál...

Motýlci - bobování

Třída Motýlků se vypravila na hřiště u školy užít si zimní radovánky. Děti jezdily na bobech a na saních. Jiné zas stavěly sněhuláky a dělali ve snihu andělíčky.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání