4. B Inspirace obrázky Petra Přikryla

Začalo to na podzim v ZOO Hodonín. To jsme se my čtvrťáci setkali s obrázky Petra Přikryla poprvé, i když letmo, protože hodně pršelo. Podruhé se tak stalo v hodonínské knihovně v únoru. A do třetice všeho dobrého Petr Přikryl se svými obrazy, převážně zvířat, zavítal k nám do školy a uspořádal v naší galerii výstavu. Tu jsme si samozřejmě se zájmem prohlédli a vzápětí opět odjeli do hodonínské ZOO na důkladnou prohlídku živých zvířat. A inspirace byla na světě! V hodině výtvarné výchovy jsme své nově načerpané dojmy přetvářeli do výtvarné podoby. Myslíme, že se naše práce podařila. Vždyť jsme teprve začátečníci!

                                                                                                                             Mgr. Pavlína Lacinová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání