Škollinka roztančila družinu

Již na prvním zasedání si Škollinka naplánovala zábavnou akci, kterou směřovala k mezinárodnímu  dni tance. Cílovou skupinou účastníků se stali žáci školní družiny. Choreografie tanců, výběr hudby i zajištění technického zázemí  motivovaly organizátory k promyšlené přípravě. Dětské tanečky, ale i country a folklor. Jeden taneční styl střídal druhý a překvapení připravily i dívky z tanečního kroužku Street dance. Čas vymezený pro společně strávené odpoledne utekl velmi rychle a po skončení všech pohybových aktivit se nešetřilo úsměvy ani slovy díků.

Za Škollinku Mgr. M. Stupavská

Tanec

Více z této kategorie: « Den matek McDonald´s Cup »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání