McDonald´s Cup

donaldZa krásného a slunečného počasí se 17. května 2017 v Hroznové Lhotě uskutečnilo okresní kolo v kopané pro žáky 1. stupně základních škol – tzv. McDonald´s Cup. Postup do okresního kola si žáci vybojovali v okrskovém kole v Ratíškovicích, kde zvítězili nad všemi svými soupeři. Ti byli ze ZŠ Hodonín-Očovská, dále z Ratíškovic, Dolních Bojanovic a Čejkovic.

V Hroznové Lhotě se však sešla mnohem větší konkurence a naši žáci ve složení Martin Hrabina, Lukáš Mokruša, Jiří Kabela, Tadeáš Vydařelý, Theo Mullot, Marek Buchta, Šimon Esterka, Jan Štětka, Petr David a Ondřej Holešínský podali velmi slušné výkony a obsadili celkově 5. místo. Prohráli s Vracovem 0:3, remizovali s Kyjovem 1:1 a porazili Hodonín-U Červených domků 3:1.

Mgr. Milan Kovář

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání