Voda pro život

IMG 9477Vnímání sucha jako problému dnešní společnosti se stává pro dospělé čím dál víc aktuálnějším tématem. To, že příroda trpí nedostatkem vody a trend pro další vývoj je ne příliš příznivý, si lidé mohli ověřit i letos. V posledních pěti letech se sucho opakuje téměř pravidelně, zvláště na jižní Moravě. Nejedna studna zůstala prázdná i v našem regionu. A právě to se stalo podnětem pro výtvarný projekt žáků II. stupně naší školy. „Voda pro život" je přiměla k zamyšlení a díky vlastním zkušenostem i debatám v hodinách výtvarné výchovy žáci vytvořili malou galerii o výše zmiňované problematice.

Mgr. M. Stupavská

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání