Vyhodnocení - Výrobky z přírodnin

DSCN3129V říjnu se žáci naší školy mohli zúčastnit již třetího ročníku soutěže Nejkrásnější výrobek z přírodnin. Více než šedesát dětí z prvního stupně a MŠ vystavily své krásné výrobky v galerii naší základní školy. Děkujeme i žákům pátého ročníku za výrobky ptáků z přírodního materiálu, které ozdobily vzrostlé fíkusy v galerii, a staly se tak součástí výtvarné výstavky.

V úterý 25. října proběhlo vyhodnocení a poděkování všem zúčastněným, kteří si našli chuť, čas a nápad něco vyrobit z různých přírodnin, např. kůry, kmenů, šišek, mechu, listí, dýní a jiných materiálů. Všechny děti dostaly za odměnu sladkosti a malou drobnost na památku. Diplomem, sladkostmi a dárky v podobě nálepek a zápichu do květináče byli odměněni ti nejlepší.

V kategorii I. – Jednotlivci -  zvítězili se svými výrobky Dalibor Vlašic, Nikol Jelínková, Agáta Knedlíková a Michal Mokruša. V kategorii II. – Jednotlivec s rodiči - pak Adam a Lukáš Kotáskovi, Jan Hajduch, Antonín Křiva, Klára Havlíková, Daniel Horňáček a Stela Válková. V kategorii III. – Skupinová práce -  byli vyhodnoceni bratři Řihákovi, sestry Krištofíkovy, sestry Pavkovy s Katkou Mrákovou, Eliška Vozatárová s Amálii Novákovou, Darja Kujová se Stelou Gáborovou a Justýna Jeličková s Natálii Lamáčkovou. Všem dětem, které se soutěže zúčastnily, blahopřejeme a děkujeme.

Výstavka se všem velmi líbila a těšíme se v příštím roce na vaše nové nápady.

Mgr. M. Labudová

 

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání