Beseda s myslivcem

P1010016Ve čtvrtek, 9. listopadu, navštívil naši školu pan Boris Kmenta, zástupce mysliveckého spolku Zemeňák Mutěnice. Přišel, aby si s žáky obou oddělení školní družiny a dětmi ze školního klubu popovídal o podzimní přírodě a práci i povinnostech myslivců v lese. Děti velmi zaujal výkladem o zvířatech, která žijí v našem okolí. Přednášku pak doplnil ukázkou nádherných fotografií různorodých živočichů. Jménem spolku poděkoval všem dětem za nasbírané kaštany. Nezapomněl zmínit, co, kromě kaštanů, můžeme ještě zvířátkům v zimě připravit. Děti nakonec zasypaly pana Kmentu svými zvídavými dotazy. Velkým překvapením pro všechny děti byla ukázka historické brokovnice, kterou si na závěr mohly jednotlivě prohlédnout a potěžkat.

Vychovatelky ŠD a ŠK

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání