Mikulášské deskohrátky

P1010040

Prosincový čas je obdobím, které přináší mnohá přání, překvapení i setkávání s těmi, kteří nám jsou blízcí a se kterými rádi strávíme své volné chvíle, ať už je to rodina nebo známí. A byli to právě kamarádi, kdo přivedl Škollinku k nápadu uspořádat Mikulášské deskohrátky. Ve školní tělocvičně se sešli všichni, kteří si chtěli zahrát jakoukoliv deskovou nebo společenskou hru. Přišli žáci ze školní družiny, školního klubu i ostatní zájemci z celého I. stupně. Hráli si, bavili se a také poznávali, kolik her je v současné době na prodejním trhu. Chvíle soustředění pak vystřídaly chvíle překvapení - mezi děti zavítal Mikuláš. Čas byl však neúprosný, konec se blížil, ale příjemnou atmosféru si děti odnesly do svých domovů.

Všichni organizátoři této akce