Divadelní Mraveneček

jednaJen těžko byste našli někoho, kdo by neznal knihu Jiřího Kahouna nebo seriál večerníčkových příběhů Včelí medvídci, odehrávající se v pohádkovém světě hmyzích hrdinů. Právě tento děj se stal základem představení divadelního kroužku Mraveneček, který funguje jako jeden z kroužků Rodinného centra Žofka. Pod vedením Jany Rathouské, Evy Holešínské a Lindy Vagundové nastudovali velcí malí umělci Včelí medvídky jako svou třetí hru. Představení bylo roztomilé a mělo všechny předpoklady uspět. Herci byli známí, protože to byli žáci první až čtvrté třídy naší školy. Hra měla atraktivní detektivní zápletku a vůbec nevadilo, že Pučmeloud byl od samého začátku jasným padouchem. Děj byl prokládán známými a oblíbenými písničkami, které si publikum mohlo broukat s herci. Kostýmy a scénická výprava byla nápaditá a její výroba byla jistě spojena se spoustou tvořivé práce a společné zábavy. Příjemným a sladkým překvapením byly koláčky, které jsme na konci představení dostali od pohádkové maminky. Nejen za ně děkujeme.

L. Švédová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání