Lyžařský výcvik žáků

LVZ2018Každý rok pořádá naše škola v zimním období lyžařský výcvikový kurz pro žáky sedmého ročníku. Již několik let se osvědčenou lokalitou stal Skipark Filipov, jedno z lyžařských středisek v našem okolí. Vzhledem k současnému spíše nepříznivému stavu počasí a sněhové pokrývky se začátek kurzu očekával spíše s velkým napětím. Výsledek však předčil všechna očekávání. Dnes už můžeme konstatovat, že lyžařský kurz, který se konal od 22. ledna do 26. ledna, se opravdu povedl ke spokojenosti všech účastníků. Celkem se přihlásilo 25 lyžařů, z toho bylo 9 začátečníků. Středa odpoledne patřila jako obvykle k regeneraci sil a relaxaci v aquaparku v Uherském Hradišti.

Všem se podařilo kurz úspěšně absolvovat a o jejich výkonech se můžete přesvědčit sami na videonahrávce.

Mgr. Milan Kovář

Média

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání