Masopustní karneval

masopustV mimoškolní činnosti si děti připomínají také různé zvyky a tradice. Po jarních prázdninách nás všechny čeká období masopustu, a tak se obě oddělení školní družiny a třída školního klubu sešly společně v tělocvičně, aby si užily masopustní karneval.

Děti přišly v hezkých a nápaditých maskách, nejprve se nám jednotlivé masky představily, a potom už začalo pravé karnevalové dovádění plné různých soutěží, her a tanečků. Čas utíkal mnohem rychleji než jiné dny, a tak už se těšíme na další společnou akci.

Vychovatelky ŠD a ŠK

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání