Coca-Cola Školský pohár 2016-2017

titulní fotka

Celostátní turnaj s názvem Coca-Cola školský pohár je již mnoho let v povědomí našich žáků spojen s velkou kopanou. Žáci naší školy se vždy těšili na porovnávání fotbalového umu se svými soupeři z jiných škol.

Největšího úspěchu dosáhla naše děvčata v roce 2012, kdy se probojovala do celostátního finále na Strahově a kde porazila všechny své soupeřky z jiných škol.

I letos byla hned na začátku školního roku možnost zaregistrovat se do turnaje. Zvláště pro žáky z 9. třídy to byla opět příležitost reprezentovat naši školu.

V 1. kole jsme byli nalosováni do turnaje v Kobylí a postupně jsme porazili ZŠ Kobylí 6:1, ZŠ Břeclav-Kupkova 7:2, ZŠ Břeclav-Slovácká 4:1 a gymnázium Velké Pavlovice 3:0. Vítězství znamenalo postup do 2. kola turnaje do Kyjova. I zde naši žáci opět ukázali bojovného ducha, fotbalové umění a porazili ZŠ Kyjov 4:1, ZŠ z Velké n. Veličkou 3:1 a ZŠ Žarošice 5:0. V Kobylí i v Kyjově byl nejlepším střelcem Patrik Lamáček. Celkem nastřílel soupeřům 15 branek. Ale pochvalu si zaslouží všichni hráči. Tímto vítězstvím jsme se probojovali do jarního pokračování turnaje, kde nás určitě budou čekat těžší soupeři z Brněnska, Uhersko-Hradišťska a Zlínska.

V sestavě našeho družstva hráli:
Špéra Roman, Weigl Pavel, Janás Petr, Lamáček Patrik, Pavelka Matěj, Holešínský Mikuláš, Esterka Kristián, Froněk David, Kotvan Lukáš, Vaculovič Lukáš, Mokruša Marek, Hekele Nick, Buchta Ondřej, Konečný Matyáš a Růžička Tomáš

Mgr. Kovář Milan

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání