Vyhodnocení výstavy přírodnin

První listopadový pátek proběhlo prirodninyv galerii naší školy vyhodnocení říjnové soutěže O nejkrásnější výrobek z přírodnin. Soutěže se zúčastnilo přes 43 jednotlivců – dětí z 1. stupně a celé II. oddělení dětí z družiny pod vedením B. Prátové, které vyrobilo velkého draka. Porota měla úkol nelehký, vybrat ty nejjj… z výtvorů, které napodobovaly ježky, housenky, vázy s květinami a listy, hady, panenky, strašáky a další tvory. Největší úspěch sklidila loutka Antonína Křivy z II. B třídy. Diplomem bylo oceněno třináct dětí a II. oddělení naší školní družiny. Všechny děti dostaly za odměnu sladkosti a malou drobnost na památku. Všem, kterým se nelenilo a užili si pocitu vytvořit něco pěkného a svého, a přinesli svůj výtvor na výstavku, děkujeme a těšíme se v příštím roce na vaše nové nápady.

Mgr. Markéta Labudová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání