Intranet školy

Milí rodiče, školním intranetem nabízíme možnost získání veškerých informací o třídě vašeho dítěte z jednoho místa. Stránky jednotlivých tříd se však nemění každý den, proto se snažíme jejich sledování zjednodušit. Po vložení nového příspěvku do třídy vašich dětí (např. akce v kalendáři, informace, foto apod.), Vám odešleme na email zprávu ve znění: ,,NOVÁ ZPRÁVA".

A vy sami si to ještě o něco můžete zjednodušit tím, že si přesměrujete školní e-mail vašeho dítěte na svůj soukromý email. Návod naleznete na stránkách školy v záložce INTRANET - http://zsmutenice.cz/intranet-skoly.

P1010380

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání