14 vánočních stromečků

IMG 7197Bylo nebylo jednou ve škole v Mutěnicích 14 malých vánočních stromečků …

Právě od této myšlenky se začala počátkem prosince ve vestibulu naší školy odvíjet realizace letošní vánoční Galerie na chodbě. O předvánoční náladu všem, kteří denně kolem procházejí, se letos přičinily i jednotlivé třídní kolektivy. Žáci se svými třídními učiteli výtvarně zpracovali svůj vánoční stromek, ke kterému připojili vizitku s označením třídy ve formě úhledně zabaleného dárku.

A stejně jako každá pohádka má své milovníky, tak i ta naše galerie si získala své obdivovatele. Přijďte se podívat také a možná si každý sám dopíšete ve svých myšlenkách konec pohádky. Jste srdečně zváni.                                                                  

Mgr. M. Stupavská

Více z této kategorie: « Intranet školy Vánoce v Evropě »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání