Náš první ples

Poloneza 99Náš první ples doprovázela škála pocitů: Velké obavy z neznámého, strach (jenom nepokazit polonézu), tréma, stud (neumím tančit, tak co tam budu celý večer dělat), těšení se.... Části strachu jsme se zbavili už na veřejné generálce, kdy jsme před veřejností vystoupili poprvé a zbytky nás opustily jen co dozněly poslední tóny Dvořáka. A spolu s ním i všechno ostatní, co nás svazovalo. A jak už je v naší třídě dobrým zvykem, většinu plesu jsme byli pospolu. Tančili jsme v kruhu i v párech, povídali si, pozorovali cvrkot kolem, ale hlavně jsme si to užívali. Byl to nádherný ples a našim následníkům vzkazujeme: "Nebojte se, polonézu zvládnete a to ostatní fakt stojí za to!"

Text Mgr. Blanka Karbusová, foto Dominika Froňková, video Pavel Hradský

Média

Více z této kategorie: Sběr papíru »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání