Bruslení pokračuje

bruslime2Sotva byl ukončen plavecký výcvik, vrhli se naši druháci a třeťáci na další sportovní aktivitu, tentokrát kurz bruslení. O tom, že se tato školní aktivita těší velkému zájmu svědčí fakt, že se tohoto kurzu účasní přes padesát dětí ze druhých a třetích tříd. Někteří už mají zkušenosti z loňského roku a pilují své dovednosti, jiní jsou v tomto počínání nováčky, kteří zkouší a učí se. Všichni však bruslí s nadšením a chutí tento sport ovládnout. Celý kurz zahrnuje deset lekcí pod odborným vedením trenérů, kteří předávají dětem své znalosti s úsměvem a pochopením. Těmto zimním radovánkám se budou žáci oddávat až do 7. 4. A jak to těm našim dětem jde? Podívejte se…

Mgr. Irena Zajícová, Mgr. Jitka Hamšíková

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání