Třídění odpadů

Tonda obalNení náhodou, že dvě třetiny obyvatel ČR třídí odpady. K vysoké účasti na třídění pomáhají informační kampaně společnosti EKO-KOM. Jednou z nich je školní vzdělávací program Tonda Obal, kterého se žáci naší školy účastnili v úterý 28. března. Třídění odpadu je návyk, který by měly děti získávat již od útlého věku, proto se programu zúčastnily již děti z MŠ a žáci prvního a druhého stupně ZŠ.

I když se třídění obalů v naší škole věnuje velká pozornost, žáci jistě získali mnoho nových poznatků a novinek, hlavně o recyklaci a využití tříděných odpadů, které přispějí k jejich odpovědnému chování v dalším životě.

Mgr. Stanislava Michnová

Více z této kategorie: « Výlet do pravěku Sběr papíru »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání