Barevné Velikonoce - 1. stupeň

V letošním roce nám DSCN0812Velikonoce přinesl druhý dubnový týden, a přestože počasí venku bylo velmi proměnlivé, uvnitř ve škole panovala příjemná velikonoční atmosféra. Ve středu 12. dubna se žáci 1. stupně aktivně připravovali na nastávající svátky. V jednotlivých tvůrčích dílnách připravovali žáci různé dobroty a pochutiny ze slané i sladké kuchyně, do kterých se s chutí a radostí pustili tak, že opravdu nic nezbylo. Z přírodních i jiných materiálů vyráběli zajímavé velikonoční ozdoby a dekorace v podobě vajíček, beránků, kuřátek, kytiček a jiných jarních motivů. Nechybělo ani recitování velikonočních koled, zpívání veselých písniček a oživování velikonočních zvyků a tradic.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání