Angličtina zábavně

photoV měsíci dubnu proběhla ve 4. a 5. ročníku zábavná soutěž v anglickém jazyce. Žáci a žákyně obou ročníků soutěžili v ovládání slovní zásoby v mluvené i psané podobě. Čtvrťáci měli soutěž zaměřenou na téma jaro, páťáci na téma zvířata. Kromě slovní zásoby uplatnili své mluvnické vědomosti žáci čtvrtých ročníků v soutěži A-Z KVIZ a žáci pátého ročníku v soutěži RISKUJ. Účastníci prokázali, že se toho v hodinách angličtiny už dost naučili a hlavně, že své znalosti umí prakticky využít.

Mgr. Ivanka Vachová, Mgr. Jitka Hamšíková.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání