Čtvrťáci ve škole v přírodě

skvpr úvodVe dnech 15. – 19. května se obě čtvrté třídy zúčastnily školy v přírodě ve Vřesovicích. Pěkné počasí bylo již předem objednáno, takže celý pobyt probíhal za příjemného svitu sluníčka. Tématem školy v přírodě byl středověk. Všichni se již od začátku pustili do stavby hradů a plněním jednotlivých úkolů sbírali cihly na svoje středověké dílo. Příležitostí k získání stavebního materiálu bylo dost. Dopoledne hodnocené školní povinnosti, odpoledne a večer zábavné a sportovní aktivity a soutěže - „Talent“, přírodovědná stezka, kreslení na chodníku, stavění domečků pro skřítky, vědomostní soutěž, vycházka do Osvětiman, karnevalová diskotéka, batikování triček…

Děti byly za svoje snažení odměněny nejen cihličkami, ale také pěknými cenami, které zajistili někteří jejich rodiče a také paní učitelky. Doufejme, že nejhezčí odměnou pro všechny byl příjemně strávený čas v pěkném prostředí se spolužáky a kamarády.

Mgr. Pavlína Lacinová, Dagmar Pochopová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání