Malá kopaná

IMG 20170516 115059Letošní ročník Malé kopané mladších žáků byl rozdělen do čtyř okrskových kol, celkem se turnaje zúčastnilo 16 týmů ZŠ. Naši školu reprezentovali Tomáš Růžička, Matyáš Konečný, Matyáš Knedlík, Vojtěch Hodes, Matyáš Lamáček a Adam Němec. Okrskové kolo se konalo 16. 5. na hřišti ZŠ Vančurova, kde se našim chlapců podařilo zvítězit nad žáky ZŠ Prušánky, ZŠ Očovská i ZŠ Vančurova a postoupit tak do kola okresního. V okresním kole, které v úterý 30. 5. uspořádala ZŠ Komenského v Kyjově, se podařilo našim žákům zvítězit nad chlapci ze ZŠ Milotice, ale ostatní zápasy (ZŠ Komenského a ZŠ Veselí) prohráli. Přesto jejich umístění na čtvrtém místě v okrese je velkým úspěchem.

Mgr. Stanislava Michnová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání