Putování za pokladem

uvodniNa závěr školního roku se děti z I. a II. oddělení  ŠD vydaly na turistickou vycházku, která byla zpestřena plněním úkolů. Žáci 3. tříd připravili pro mladší spolužáky vědomostní otázky z oblasti pohádek, a tak se všichni vydali na cestu vyznačenou barevnými fáborky, kde společně řešili dané otázky.

Největší překvapení ovšem čekalo děti na závěr vycházky – hledání pokladu. Podle nakreslené mapky a zadaných indicií měly děti nalézt vzácný poklad. A protože hledačů bylo mnoho, poklad byl brzy nalezen.

Zábavné odpoledne jsme si zpříjemnili pobytem na novém dětském hřišti  Pod Búdama  a krásnou tečkou pro všechny byla sladká odměna.

B. Prátová, D. Pochopová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání