Dětské kočovné divadýlko

DSCN0442Ve středu 28. června  za námi do Mutěnic zavítalo Dětské kočovné divadýlko z Kyjova. Představení skvěle odehrály a odzpívaly děti za hudebního doprovodu výborných dospěláckých muzikantů.  Nejprve jsme zhlédli pohádku O neposlušných kůzlátkách, pak se na travnaté pódium dokulil Široký se svými parťáky  Dlouhým a Bystrozrakým, aby vysvobodili princeznu. Jelikož v této pohádce nebyla obsazena role kohouta, tak principál divadla vyhlásil konkurz. Přihlásilo se několik našich odvážných žáků, z nichž byl vybrán nejlepší „mutěnský kohout", a ten si spolu s ostatními herci pak v této pohádce zahrál. Na závěr jsme viděli pohádku O zvířátkách a loupežnících. Všem se nám představení moc líbilo a těšíme se, až za námi kočovné divadýlko opět přijede.

Mgr. Z. Horáková

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání