Školní pohár v jízdě na dračích lodích

Draci lodeV areálu Veslařského klubu Hodonín se v pátek 15. září konal 3. ročník Školního poháru v jízdě na dračích lodích. Školní pohár pořádal Veslařský klub Hodonín ve spolupráci s Městským úřadem Hodonín. Novinkou tohoto ročníku byla účast středních škol a také autobus fanoušků vypravený naší školou.

Žáci naší školy startovali v kategorii 1. stupně (třída V. A, B) i v kategorii 2. stupně (třída VII. A). Našim páťákům se obě finálové jízdy podařily, podali bojovný výkon a po zásluze zvítězili nad žáky ZŠ Vančurova Hodonín. Následná radost z dosaženého úspěchu byla veliká a zasloužená, protože letos se všichni závodníci zúčastnili i společného tréninku. Od pořadatelů převzali za svoje vítězství pohár, velký meloun, trička a medaile.

Sedmákům se již tolik nedařilo, i když se hodně snažili a bojovali, jejich výkon stačil na páté místo za loděmi ZŠ Vančurova, ZŠ Břeclav, ZŠ Rohatec a ZŠ Mírové náměstí.

Celá akce proběhla za krásného slunečného počasí ke spokojenosti žáků, učitelů i pořadatelů. Také hlavní cíl pořadatelů, aby všechny děti prožily hezké sportovní dopoledne, byl splněn. Všichni se již těší na další ročník.

Mgr. Stanislava Michnová, Mgr. Pavlína Lacinová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání