VII.A Školní pohár v jízdě na dračích lodích

V pátek 15. září jela naše třída na závody dračích lodí. Před závodama jsme si na sebe oblékli ochranné vesty a vzali pádla do ruk. Sedli jsme na loď a vnitřní nohu jsme měli opřenou o sloupek, na kterém stála lavička. Vždy, když jsme měli ponořit pádlo do vody, nám do toho bubnoval dospělý bubeník, který byl s námi na lodi. Jeli jsme dvě kola, ale obě jsme prohráli. Smutní jsme z toho nebyli, protože jsme si to užili a dostali jsme medaile a oplatek. Páťákům jsme vítězství moc přáli a fandili jsme jim. Potom jsme nastoupili do autobusu a jeli zpátky do mutěnské školy.

Žáci VII.A

Naposledy změněno: čtvrtek, 21 září 2017 10:16
  • Zveřejněno v Sdělení
  • Zobrazeno 354 krát
Více z této kategorie: VII.A Brněnská exkurze »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání