VIII. A Úspěch pro Terku

Úspěch pro Terku

Místo v lavici pro Terezu Vašíčkovou zůstalo po několik zářijových dnů v naší třídě prázdné. Díky své úspěšnosti a vytrvalosti ve sportu byla nominována Českým svazem KARATE na mistrovství světa v karate Goju – ryu. Její úsilí jí v Bukurešti opět přineslo zasloužený úspěch a medaile s diplomem za dvě 3. místa udělaly radost nejenom jí, rodině, svazu státní reprezentace, ale i nám ve škole, hlavně v 8. A.             
 Terko, gratulujeme.                                                                  MS
Více z této kategorie: VIII. A Prosincová mozaika »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání