Berušky - Exkurze u nudlové tety

V pátek 13. jsme nedělali kotrmelec do zadu, abychom měli v tento den štěstí, ale vydali jsme se na exkurzi k "nudlové tetě". Ve firmě Pasta Daniela jsme se seznámili se surovinami a výrobou BIO těstovin. Každý si mohl namotat, jak chce dlouhé rajčatové špagety a odnést si je domů, kde mu je maminka za 1 minutu uvaří. Některým chutnali i neuvařené :-). Podívali jsme se na malé stádo oveček a pohráli si s pejskem, který se jmenuje Monty. Pěkně jsme poděkovali, rozloučili se a na oplátku obdarovali paní Danielu podzimní dekorací. Listy jsme pochopitelně nasbírali na vycházce.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání