V.A - Tvoření

P1010127Různé druhy přírodních materiálů jsme využili k vytvoření pozoruhodných ptáků. Záměrně jsme nepoužili tavící pistole na spojování, ale všechny části jsme dávali dohromady pomocí provázku, což vyžadovalo spolupráci, velké soustředění, ale zároveň i vyvolávalo značné veselí. Na hotové originály se přijďte podívat do Galerie na chodbě, kde budou s dalšími výrobky vystaveny do konce měsíce října.

Mgr.L.Švédová 

Naposledy změněno: pondělí, 16 říjen 2017 20:51
  • Zveřejněno v Sdělení
  • Zobrazeno 317 krát
Více z této kategorie: « V.A - Soutěž V.A - Divadlo »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání