4.B ZOO Hodonín

Ve středu 4. října obě třídy čtvťáků vyrazily do ZOO Hodonín, kde pro nás byl připraven speciální výukový program v rámci Dne zvířat. Nejprve si naše třída přímo před klecí užila poutavé povídání o medvědu malajském a zhlédli jsme jeho krmení. Následně jsme se přesunuli do sálu vzdělávacího centra, kde jsme si povídali o obyvatelích tropických deštných pralesů. Paní lektorka naši třídu pochválila, že jsme první skupinou, která znala všechny odpovědi na její otázky. Trvalost nových poznatků si děti ověřily při soutěžním testu a v závěru celého výletu jsme si ještě prohlédli celou zoologickou zahradu.

 

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání