V. B Okouzleni podzimem

Během měsíce října se podzimní příroda začala oblékat do pestrobarevných šatů. Každý rok nás tento kouzelný rej barev okouzlí natolik, že nás inspiruje k vlastní výtvarné činnosti. V hodině pracovních činností jsme měli úkol vymyslet květinu z pestrobarevných listů a jiných přírodnin. Můžete se podívat, jak nám podle naší fantazie květiny doslova rozkvétaly pod rukama.

Někteří z našich spolužáků se rovněž zapojili do každoroční soutěže prvního stupně o nejkrásnější výrobek z přírodnin. Naši třídu reprezentovali Dalibor Vlašic, Kristýna Hochmanová, Ema Trávníková, Justýna Jedličková, Natálie Lamáčková, Nikol Jelínková a Štěpán Krpálek. Odborná porota včele s paní učitelkou Labudovou ocenila práci Dalibora Vlašice, Justýny Jedličkové a Natálie Lamáčkové a práci Nikol Jelínkové. Všem zúčastněným děkujeme a oceněným blahopřejeme.

                                                                                                                                     P. Lacinová

  • Zveřejněno v Sdělení
  • Zobrazeno 376 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání