Zimní stadion je náš!

0 velke fotoKdy? Každý pátek před polednem. Od začátku října probíhá již třetí ročník kurzu bruslení. Ten je určen pro zájemce z prvního stupně naší školy. A věřte, že zájem je veliký, a proto byli účastníci rozděleni do tří turnusů. Organizátorkou celé akce je Mgr. Hana Lenertová.

V prvním turnusu v současné době bruslí třicet prvňáků a sedmnáct žáků páté třídy. Ve druhém pololetí budou mít příležitost zdokonalovat svou techniku bruslení žáci druhých, třetích a čtvrtých tříd. Pod vedením zkušených instruktorů dělají malí sportovci velké pokroky. Nejvíc je to vidět u prvňáků. V první hodině kurzu většina z nich dělala na ledu jen první nesmělé krůčky, nezřídka s oporou. V současné době, v polovině lekcí, je jejich styl bruslení daleko lepší, jistější. Na konci, po desáté lekci, budou všichni na ledu jako doma. To páťáci jsou již ostřílení bruslaři, kteří zvládají různé techniky a dokážou to na zimním stadionu v Hodoníně pořádně rozparádit, třeba při honičce.

A tak věřme, že tato skupina dětí již pochopila, že dovádění na ledu s kamarády je velký zážitek, který nenahradí ani dlouhé vysedávání u počítačových her.

Mgr.P.Lacinová, Mgr.M.Labudová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání