I.B - Barvy podzimu

Naberete hrst té zlaté záplavy a vyhodíte ji do vzduchu. Listí bylo od brzkého rána trochu mokré a tak ucítíte tu charakteristickou jemně kořeněnou zemitou podzimní vůni, kterou můžete cítit jen pár dní v roce. Zlaté padáčky se snášejí k zemi a vy začnete do vzduchu vyhazovat další a další. Najednou je vám jedno, kdo vás vidí. Chce se vám křičet radostí. A děti nezaostávají ani v nejmenším. Nabírají malýma rukama obrovské hrsti a hází je vysoko k nebi. Se zájmem se dívají, jak krásné listy padají k zemi a pak hází další a další. Podmaní si vás pravá podzimní nálada. Nic jiného to zkrátka a dobře být nemůže.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání