I.B - Co nám chutná

Kdo by nemiloval vůni klasických kynutých koláčů s povidly, tvarohem nebo mákem. Obzvlášť, když jsou nazdobené jako z prastaré babiččiny kuchyně. Vyzkoušejte pravé posvícenské koláče. Takové, které připomínají staré dobré časy.

Některé babičky pečou koláče jen jednou v roce, na hody. A to je velká škoda. Chutnají totiž tak skvěle, že byste je mohli jíst každou neděli k snídani a s chutí se do nich zakousli i po obědě. Na druhou stranu je chápu. Pečením stráví téměř celý den. A to nezapomínají zapojit další hbité prsty. Se zdobením pomohou i ti nejmladší.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání