VII.A Brněnská exkurze

V pátek 10. listopadu jsme jeli společně s šestou třídou do Brna. V Planetáriu jsme viděli film "Tajemství neviditelných světů". Bylo to o moc malých, moc pomalých a moc rychlých věcech nebo dějích. Bylo to moc zajímavé a ke konci byla laserová show. Potom jsme jeli na brněnské výstaviště, kde probíhal festival SPORT Life. Ve velkém pavilonu byla opičí dráha, kterou běželi Lukáš, Matěj a Thea, a různé soutěže. Potom si nás vyzvedl organizátor a šli jsme na program o zdravé výživě. Na závěr jsme byli ve velkém pavilonu, kde na jevišti borci jezdili a dělali triky na BMX, vystoupila taneční skupina a olympionici odpovídali na naše otázky. Moc se nám to líbilo.

 

Žáci VII.A

Naposledy změněno: středa, 15 listopad 2017 13:40
  • Zveřejněno v Sdělení
  • Zobrazeno 311 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání