Berušky - říjen

V naší třídě Berušek jsme stále veselí. Víme všechno o ovoci a zelenině, protože jsou pro děti zdravé. Pořád něco děláme, malujeme, lepíme koláž, někteří už umí písmenka, skládat podle plánku i fantazie, uvolňovat ruku na interaktivní tabuli, udělat samostatně pracovní list, namotat klubíčko z vlny (i kluci), stříhat a vědět všechno o podzimu. V říjnu jsme také byli v Kyjově v kině na představení Hurvínek a kouzelné muzeum.
Naposledy změněno: sobota, 18 listopad 2017 18:58
  • Zveřejněno v Sdělení
  • Zobrazeno 261 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání