IX.A - testování SCIO

V 1. polovině listopadu proběhlo na naší škole testování žáků IX.A. Jednalo se o celorepublikové srovnávací testy, které slouží pro získání kvalitní a nestranné zpětné vazby a porovnání se stovkami škol z celé ČR v ČJ, matematice, cizích jazycích a dalších předmětech. Díky testu obecných studijních předpokladů (obdobné se používají celosvětově ke zjištění předpokladů studentů k dalšímu studiu) získali žáci informaci, nakolik využívají svůj studijní potenciál v jednotlivých předmětech.

Testování probíhalo on-line v aplikaci ScioDat. Škola získala podrobné výstupy o žácích, třídě i škole a samotní žáci podrobnou zprávu včetně náhledu svých vyřešených testů.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání