Berušky - Čarodějný mejdan

Co jsme nestihli dát do fotogalerie v říjnu? Emilka oslavila narozeniny, ocenění sběru papíru - konalo se v královském duchu, všichni zúčastnění měli královské právo nosit celý den korunu. A ještě slíbený Čarodějný mejdan, který byl úžasný. Šlapali jsme dračí stezku, chodili po dračí lávce pozpátku a s palačinkou na pánvičce, zapínali kouzelný plášť, namotávali pavučinu a poznávali předměty podle hmatu v kouzelném pytlíku. Zamíchali si lektvar z hadí krve, dračí žluči a pramenité vody z černého lesa.Na závěr nám paní učitelky zahráli staršidelnou scénku a společně jsme tančili se třídou Motýlků - SUPER.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání