IV.B Nedělní pouštění draků

V neděli 5. listopadu se u školy sešli všichni ze 4.B, kteří měli chuť prožít společné zábavné odpoledne. Nejprve jsme společně s rodiči hledali skrytou zprávu a snažili se ji za pomoci maminek složit. Následovala vycházka na Větřák, který přestože svítilo sluničko, nám dal pořádně pocítit sílu svého jméno. Ruce nás sice zábly, ale o to lépe létali draci, které jsme si přinesli s sebou a postupně je vypouštěli do vzduchu. Velmi rychle jsme pochopili, že není dobrý nápad stát blízko sebe, ale mnohem lepší je udržovat si dostatečné vzdálenosti mezi sebou. Pokud draci nechtěli vzlétnout, přiložili pomocnou ruku k opravě tatínci. Celí zmrzlí jsme se vydali zpět ke škole, abychom zakončili celou akci možná posledním opékáním špekáčků v letošním roce.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání