Motýlci - Mikulášská besídka

ANDĚLSKÉ ČAROVÁNÍ

Seděl anděl na obláčku, čáry máry čaroval,
vyčaroval Mikuláše, moc se z toho radoval.
Pozor, pozor, milé děti, čarování není žert,
něco se mu nepovedlo - a tak přibyl ještě čert.

Také do třídy Motýlků přišla letos Mikulášova družina, aby se dětí poptala, zda byly hodné a co všechno už se naučily. Většinou Mikuláš chválil, ale našlo se i pár nezbedníků. Ti však slíbili, že se určitě polepší a tak čerti odešli z naší třídy s prázdnou. Všechny děti byly obdarovány sladkými balíčky od anděla, společně předvedly andělské kouzlení, které se ve školce naučily a užily si hezký sváteční den

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání