Andělský den v Kuřátkách

Již od rána jsme byli velmi nervózní. Těšili jsme se na příchod Mikuláše s jeho doprovodem. Ale ti čerti, ti nám nahnali strachu! I když jsme od rána byli převlečeni za andílky a celá naše třída i s hernou se proměnila v nebe, kam se dostal pouze ten, který u dveří – nebeské brány zazvonil na zvoneček, přesto jsme měli obavy. Věděli jsme, že jsme občas zazlobili a ne vždy se chovali správně. A Mikuláš samozřejmě vše věděl. Když jsme mu však zazpívali, zatančili a slíbili, že se budeme snažit a polepšíme se, odměnil nás spoustou dobrot.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání