III. A Plavecké závody

       Ve středu 13. prosince jsme úspěšně zakončili plaveckou výuku žáků třetích ročníků. V deseti dvouhodinových lekcích si žáci zdokonalovali svoje plavecké schopnosti, na které navazovali z minulého školního roku. Efektivita plaveckého kurzu je vysoká a během jednotlivých plaveckých hodin bylo na žácích vidět, jak se postupně a velmi dobře rozvíjejí v různých plaveckých dovednostech.

      Ná závěr kurzu si žáci ověřují svoje dovednosti v plaveckých závodech. Letos bylo "plno" , skoro všichni žáci byli účastníky závodů. Někteří závodníci měli více síly, někteří více houževnatosti pro závodění a  jiní vsadili na dobrý plavecký styl. Vyhrát ovšem nemohou všichni, přesto si poražení zaslouží velkou pochvalu "podtrženou" výborným plaveckým vysvědčením a vítězům patří samozřejmě gratulace.

      A povzdech dětí ná závěr:  "To je škoda, že už končíme."

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání