Anglický projekt Vánoce

uvodVe středu se na naší škole uskutečnil anglický projekt Vánoce. Vedení školy využilo nabídky Jazykové školy Moravia s.r.o. a pozvalo k nám rodilé mluvčí Kathy a Michaela. Žáci měli možnost využít a ověřit si svoje anglické schopnosti a dovednosti.

Kathy, která žila v USA i Austrálii, hovořila o vánočních zvycích v různých částech světa a potvrdila naši představu, že Australané grilují rádi, často a téměř všechno. A protože k Vánocům neodmyslitelně patří také vánoční písničky, zpívalo se i tančilo. Michael se ukázal jako výborný organizátor anglických jazykových soutěží. Souboje týmů obsahovaly otázky a odpovědi, překlady i diktát, doplňovačky, vyhledávání informací nebo tvoření různých slovesných časů. Ale pokud se zeptáte svých dětí, asi Vám řeknou, že hrály bezvadné hry, házely míčkem na terč, cinkaly na zvonek a dívaly se na videa.

Domnívám se, že využití anglicky mluvících učitelů v dvou a jednohodinových projektových blocích se ukázalo jako efektivní, zábavné a přínosné pro žáky.

Mgr. Švédová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání