Vánoční koncert

DSCN0997Nejkrásnější svátky v roce se nezadržitelně blíží a to je ten pravý čas načerpat trochu sváteční atmosféry. Příjemně naladit jsme se mohli v pondělní podvečer 18. prosince, kdy ve vestibulu naší školy zazněly známé i méně známé vánoční skladby a písně. Zejména žáci druhého stupně předvedli své nadání nejen na zpěv, ale i při hře na hudební nástroj. Pozadu však nezůstali ani ti malí, kteří navštěvují teprve nižší stupeň naší školy.

Tento vánoční koncert, spojený s prodejním jarmarkem výrobků žáků, se stal u nás již tradicí. Velké poděkování za přípravu a realizaci patří nejen paní učitelkám Ivě Kovářové a Gabriele Komínkové, které se žákům věnovaly a koncert připravily, ale i ostatním kolegyním, které se podílely na vánoční výzdobě školy, zejména pak vestibulu.

Mgr. I. Zajícová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání