V.A - Vánoční besídka

uvod

Poslední den před prázdninami byl jiný. Trochu nepřehledný a akční, klidný a dojemný, ale snad i veselý a zábavný.

Už před osmou hodinou ležely pod třídním stromečkem dárky pro spolužáky (i paní učitelku), tudíž jsme je mohli celý den okukovat a hádat, co že se to v těch balíčcích skrývá.

První dvě hodiny jsme tvořili. Původní zadání znělo „voňavá vánoční ozdoba ze sušeného ovoce, koření a větviček“, ale jak je patrné z fotografií, fantazie některých se nedala spoutat a vznikly zajímavé výtvory. Pak jsme vytvářeli ozdoby z nití, což vyžadovalo spolupráci, zručnost i trpělivost.

Třetí hodina byla hudební, protože první stupeň byl pozván, aby zhlédl upravený program, který byl původně nacvičen na pondělní vánoční koncert. Vy, kteří jste představení viděli a slyšeli, mi jistě dáte za pravdu, že bylo moc hezké. Část pátých tříd zazpívala písničku o sněhulácích a doplnila ji zajímavým pohybovým doprovodem.

A pak už jen honem rozdat dárky, poděkovat Ježíškovi a hurá domů na prázdniny.

Dovolte mi, abych všem žákům i jejich rodinám popřála příjemné Vánoce.

Švédová, tř.uč.

Naposledy změněno: pátek, 22 prosinec 2017 18:51
  • Zveřejněno v Sdělení
  • Zobrazeno 193 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání