IV.B Výzdoba školy

Poslední předvánoční pondělí se celá škola rozezněla tóny vánočních písní. K atmosféře celého koncertu jsme se snažili přispět také my - výzdobou hlavní nástěnky. Přestože nás spojovalo jedno téma - zpívající děti - škála technik byla různorodá. Někteří z nás pracovali s tuší, voskovkami a klovatinou, jiní použili inkoust a zmizík, nebo vodovky či razítkovací barvu a vločky vytvořené raznicí. K tomu všemu jsme stříhali, řezali na řezačce a lepili. A výsledek naší několikahodinové práce? Snad stál za to.

Více z této kategorie: « IV.B Zlomky IV.B Pomáháme si »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání